Ekibimiz

Ekibimiz


Şadan ERTEKİN MİS

Şadan ERTEKİN MİS ( Genel Koordinatör )

2014 yılından beri sürdürülebilirlik alanında çalışmakta olan Şadan Ertekin Mis’in uzmanlık alanları arasında kurumların sürdürülebilirlik stratejilerinin geliştirilmesi, toplumsal yatırım programlarının geliştirilmesi ve uygulanması, sürdürülebilirlik raporunun hazırlanması ve sürdürülebilir davranış değişikliği projelerinin yürütülmesi bulunmaktadır.
Mikado Genel Koordinatörü Şadan Ertekin Mis, eğitmen olarak farklı sürdürülebilirlik eğitimleri de vermektedir. 
 
Şadan Ertekin Mis, lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği’nden almış, yüksek lisansını ise 2013 yılında, Marmara Üniversitesi Çevre Bilimleri Programında tamamlamıştır. Çeşitli sektörlerdeki şirketlerde Tedarik Zinciri Yönetimi Alanındaki deneyiminin ardından, 2014 yılından itibaren sürdürülebilir kalkınma alanında çalışmaktadır.
 
Enerji, finans, inşaat, otomotiv vb. gibi birçok sektörden şirketin sürdürülebilirlik stratejilerinin oluşturulmasına, stratejik aksiyonlarının takip edilmesine, sürdürülebilirlik raporlarının hazırlanmasına, toplumsal yatırım programlarının koordine edilmesine katkıda bulunmaktadır. Ayrıca Sürdürülebilirliğe Giriş, Stratejik Sürdürülebilirlik Yönetimi , Sürdürülebilirlik Raporlaması ve Sürdürülebilir Tedarik Zinciri Yönetimi eğitimlerinde eğitmendir.

Şadan Ertekin Mis ayrıca, Mikado'yu temsilen Global Action Plan International Network'ün Yönetim Kurulu üyesidir.