Ekibimiz

Ekibimiz


Şadan ERTEKİN MİS

Şadan ERTEKİN MİS ( Genel Koordinatör )

Aralık 2014 tarihinden itibaren Mikado Sürdürülebilir Kalkınma Danışmanlığı’nda çalışmakta olan Şadan Ertekin Mis’in uzmanlık alanları arasında kurumların sürdürülebilirlik stratejilerinin geliştirilmesi, toplumsal yatırım programlarının geliştirilmesi ve uygulanması, sürdürülebilirlik raporunun hazırlanması ve sosyal etki ölçümlemesi bulunmaktadır.
 
Şadan Ertekin Mis, lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği’nden almış, yüksek lisansını ise 2013 yılında, Marmara Üniversitesi Çevre Bilimleri Programında tamamlamıştır. 10 yıl boyunca çeşitli sektörlerdeki şirketlerde Tedarik Zinciri Yönetimi Alanında çalışmıştır.
 
Enerji, inşaat, otomotiv vb. gibi birçok sektörden şirketin sürdürülebilirlik stratejilerinin oluşturulmasına, stratejik aksiyonlarının takip edilmesine, sürdürülebilirlik raporlarının hazırlanmasına, toplumsal yatırım programlarının koordine edilmesine ve birçok projenin sosyal etki değerlendirme raporlamasının yapılmasına katkıda bulunmaktadır. Ayrıca Stratejik Sürdürülebilirlik Yönetimi ve Sürdürülebilirlik Raporlaması eğitimlerinde eğitmendir.