Ekibimiz

Ekibimiz


Betül BOZKURT

Betül BOZKURT

Betül Bozkurt kişisel, kurumsal ve toplumsal gelişim alanlarında çalışıyor. Gerek kurumsal gerekse toplumsal gelişimin ancak bireyin gelişimiyle mümkün olabileceği inancıyla tüm çalışmalarında eğitime özel önem veriyor. Motivasyondan eğiticinin eğitimine, gönüllülükten proje yönetimine kadar farklı konularda; kuruma, ekibe ve ihtiyaca özel, interaktif ve yenilikçi eğitim içerikleri geliştiriyor ve uyguluyor. Psikoloji temelinden beslenen, kurumsal ve sivil alan deneyimlerinin harmanıyla özgünleşen eğitimleri farkındalık ve değişime yol açıyor.

Eğitmenliğin yanısıra özel sektör, kamu ve sivil toplum kuruluşlarına, UNDP ve IFC gibi uluslararası örgütlere danışmanlık yapan Bozkurt, bugüne kadar farklı kurumlar için fark yaratan toplumsal yatırım ve gönüllülük projeleri geliştirdi. Coşkuyla inandığı gönüllülüğü özel hayatına da taşıdı ve on yılı aşkın bir süre boyunca çeşitli stk’larda gönüllülük yaptı. Şimdilerde, kurucularından olduğu “Birey İnsan ve Ruh Sağlığında İz” ve “Sürdürülebilir Kalkınma için Yenilikçi Çözümler” dernekleri ile toplumsal dönüşüme hizmet etmeyi sürdürüyor.

Betül Bozkurt, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde tamamladığı psikoloji öğreniminin ardından pek çok uluslararası eğitim ve liderlik programına katıldı. Halen, İstanbul Uluslararası Zerka Moreno Enstitüsü’nde psikodrama eğitimine devam ediyor.

www.betulbozkurt.com