NEWS AND ANNOUNCEMENTS

Su Kaşifi Programında Türkiye 2. kez Birinci Oldu!

Mikado Sürdürülebilir Kalkınma Danışmanlığı olarak Türkiye’deki yürütücülüğünü üstlendiğimiz Su Kaşifi Programının uluslararası finali, 18 Ekim 2017’de HSBC Grubu’nun Londra’daki merkezinde gerçekleşti. 11 ülkenin finalistlerinin video konferans aracılığıyla katıldığı uluslararası kutlama etkinliğinde, her ülke birincisi ekip kısaca tanıtıldı ve 1’er dakikalık ülke videolarının izlendi. Final etkinliğinde toplamda 5 dalda ödül verildi. 

READ MORE

Lüleburgaz Belediyesi'nin Düzenlediği Avrupa Yerel Demokrasi Haftası Çalıştayı Moderasyonunu Mikado Gerçekleştirdi

Avrupa Yerel Demokrasi Haftası kapsamında, Lüleburgaz Belediyesi tarafından, Lüleburgaz kanaat önderlerinin katılımı ile 10 Ekim 2017 tarihinde "gerçekleştirilen "Paydaş Diyalogu Çalıştayı"nın moderasyonu Mikado Sürdürülebilir Kalkınma Danışmanlığı tarafından yapıldı. 

READ MORE

İnsan Haklarına Saygılı İş Yapmak Eğitimi 2. Kez 25-26 Ekim'de Gerçekleşiyor

​Şirketlerin insan haklarına saygı duyma sorumluluklarını yerine getirebilmeleri için, iç ve dış paydaşlarına yönelik insan hakları etkilerini daha iyi anlayabilmelerini ve yönetebilmelerini sağlamayı amaçlayan "İnsan Haklarına Saygılı İş Yapmak Eğitimi" 25-26 Ekim'de Impact Hub İstanbul'da gerçekleşiyor. 

READ MORE

Mikado, Borusan Holding'in "Annemin İşi Benim Geleceğim" Projesi için İzleme-Değerlendirme Raporu Hazırladı

Borusan Holding'in Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı işbirliği ile sanayide kadın istihdamının artırılmasını ve kadının güçlendirilmesini desteklemek üzere hayata geçirdiği "Annemin İşi Benim Geleceğim" projesinin paydaşları üzerindeki etkileri değerlendirmek ve organizasyonel verimliliğini artırmaya yönelik çalışma Temmuz - Eylül 2017 ayları arasında Mikado Sürdürülebilir Kalkınma Danışmanlığı tarafından gerçekleştirildi. 

READ MORE

Sosyal Etki ve Sosyal Finansman Konferansı Gerçekleşti

Koç Üniversitesi Sosyal Etki Forumu, Ashoka Türkiye ve Mikado Sürdürülebilir Kalkınma Danışmanlığı tarafından organize edilen ve Avrupa Birliği Erasmus+ Programı kapsamında fonlanan "Sosyal Etki ve Sosyal Finansman Konferansı" 22 Eylül 2017'de İstanbul'da Koç Üniversitesi Anadolu Medeniyetleri Araştırma Merkezi'nde gerçekleşti.

READ MOREALL NEWS AND ANNOUNCEMENTS

BLOG

BLOG


SIGN UP FOR E-NEWSLETTER

Stay up to date with the latest news by signing up for the Mikado E-newsletter