NEWS AND ANNOUNCEMENTS

ENKA ÇGS Çalıştayı’nda Sürdürülebilirlik Eğitimi

Mikado’nun Nisan 2017 tarihinden bu yana sürdürülebilirlik danışmanlığını yürüttüğü ENKA, 14-18 Mayıs 2018 tarihleri arasında 6. ÇGS Çalıştayı’nı gerçekleştirdi.

READ MORE

Kahve Dünyası’nda “Yeşil Ofis ve Mağaza Eğitimleri”

Mikado Sürdürülebilir Kalkınma Danışmanlığı, ÇEKÜL ve Kahve Dünyası işbirliğinde, “Yeşil Ofis ve Mağaza Eğitimleri” düzenlendi.

READ MORE

Yatırıma Hazır Sosyal Girişimler Programı Kapsamında Sosyal Girişimler Berlin’deydi

Sosyal girişimcilerin yatırıma hazır hale gelmeleri için bilgi ve beceri kazanmasını desteklemek Mikado Sürdürülebilir Kalkınma Danışmanlığı, Koç Üniversitesi Sosyal Etki Forumu ve Ashoka Türkiye ortaklığında gerçekleştirilen "Yatırıma Hazır Sosyal Girişimler: Kapasite Geliştirme Programı" kapsamında 15 Şubat’ta yaptıkları sunumla seçilen 6 sosyal girişim 21-23 Mayıs tarihlerinde Berlin’deydi.

READ MORE

“Financing Social Impact” Konferansı 3 Mayıs’ta Gerçekleşti

Koç Üniversitesi Sosyal Etki Forumu (KUSIF), Ashoka Türkiye ve Mikado Sürdürülebilir Kalkınma Danışmanlığı işbirliğiyle; UniCredit Vakfı ve Vehbi Koç Vakfı tarafından desteklenen “Change with Business” projesi kapsamında “Financing Social Impact” konferansı gerçekleştirildi.

READ MORE

Su Kaşifi'nde En Başarılı 20 Okul Seçildi

​Mikado Sürdürülebilir Kalkınma Danışmanlığı'nın Türkiye'deki yürütücülüğünü yaptığı, 8-14 yaş grubu öğrencilerin suyla ilgili farkındalığını artırmayı amaçlayan Su Kaşifi Programı'nın 4. yılında programı en başarılı şekilde uygulayan 20 okul seçildi. Çanakkale, Tekirdağ, Kocaeli, İstanbul, İzmir, Antalya, Muğla ve Çanakkale'de yer alan 20 ilkokul ve ortaokulun Su Kaşifi ekipleri, su konusunda pek çok başarılı çalışma gerçekleştirerek okullarında ve yerellerinde geniş katılımlı Su Festivalleri düzenlemeye hak kazandılar. 

READ MOREALL NEWS AND ANNOUNCEMENTS

BLOG

BLOG


SIGN UP FOR E-NEWSLETTER

Stay up to date with the latest news by signing up for the Mikado E-newsletter