NEWS AND ANNOUNCEMENTS

Sosyal Etki Yönetimi Eğitimi 25-26 Nisan'da Gerçekleşiyor

​Sosyal Etki Yönetimi kurumların yürüttüğü proje ve faaliyetlerin olumlu sosyal etkilerini zirveye taşımasına destek olmak amacıyla gerçekleşiyor. Eğitime gerek Türkiye'den gerekse diğer ülkelerden katılımcılar başvurabiliyor. 

READ MORE

Su Odaklı Gazetecilik Eğitimi 13-14 Nisan'da Ücretsiz Olarak Gerçekleşiyor!

​Türkiye'de Mikado Sürdürülebilir Kalkınma Danışmanlığı ve EKOIQ-Ekologos ile globalde MiCT, Seecon ve BORDA işbirliğinde, iki günlük "Su Odaklı Gazetecilik" eğitimi düzenleniyor

READ MORE

Yatırıma Hazır Sosyal Girişimlerin Jüri Sunumları Gerçekleşti

Sosyal girişimcilerin yatırıma hazır hale gelmeleri için bilgi ve beceri kazanmasını desteklemek amacıyla gerçekleştirilen "Yatırıma Hazır Sosyal Girişimler" ve "Change With Business" projeleri kapsamında Mikado Sürdürülebilir Kalkınma Danışmanlığı, Koç Üniversitesi Sosyal Etki Forumu ve Ashoka Türkiye ortaklığında Haziran-Aralık 2017 tarihleri arasında 12 sosyal girişimin katıldığı "Yatırıma Hazır Sosyal Girişimler Sertifika Programı" hayata geçirildi. 

READ MORE

Sütaş Grubu- Mikado Sürdürülebilir Kalkınma Danışmanlığı İşbirliği Başladı

Sütaş Grubu ve Mikado Sürdürülebilir Kalkınma Danışmanlığı işbirliği Şubat 2018 itibarıyla başladı. 

READ MORE

Mikado Ankara Kalkınma Ajansı Önderliğinde Düzenlenen Toplantıda Sosyal Girişimciliği Anlattı

​Ankara Kalkınma Ajansı, Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi ve İstasyon TEDÜ ortaklığında 6 Şubat 2018'de II. Sosyal Girişimcilik Çalıştayı gerçekleşti. Çalıştaya kamu kurumları ve üniversitelerden 35 temsilci katılım gösterdi. 

READ MORE



ALL NEWS AND ANNOUNCEMENTS

BLOG

BLOG


SIGN UP FOR E-NEWSLETTER

Stay up to date with the latest news by signing up for the Mikado E-newsletter