NEWS AND ANNOUNCEMENTS

Van’da Beşeri Sermayenin Kalkınmaya Etkisi Konferansı Gerçekleşti

Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı’nın düzenlediği konferans 24 Ekim’de gerçekleşti.


Su Kasifi Uluslararasi Final Etkinligi Londra'da Gerceklesti

Mikado Sürdürülebilir Kalkınma Danışmanlığı olarak dört yıldır Türkiye'deki yürütücülüğünü üstlendiğimiz Su Kaşifi programının uluslararası finali, 23 Ekim 2018'de Londra'da gerçekleşti. 11 ülkenin finalistlerinin öğrenci ve öğretmen temsilcileriyle katıldığı Uluslararası Kutlama Etkinliği'nde İsviçre ekibi, jüri tarafından uluslararası birinci seçildi.


TAİDER Kuzey Yıldızı Yarışması Jüri Toplantısı Yapıldı

Taider Aile İşletmeleri Derneği’nin yürüttüğü Kuzey Yıldızı Sürdürülebilirlik Yarışması kapsamında finale kalan şirketler, Mikado Sürdürülebilir Kalkınma Danışmanlığı kurucusu Serra Titiz’in de yer aldığı ve 31 Ekim’de gerçekleşen jüri toplantısında değerlendirildi ve ödül almaya hak kazanan şirketler seçildi.


Kumport Sürdürülebilirlik Raporu Yayınlandı

Mikado Sürdürülebilir Kalkınma Danışmanlığı'nın Haziran 2018 itibarıyla Kumport ile yürüttüğü danışmanlık kapsamında, Kumport Liman Hizmetleri’nin verilerini kapsayan sürdürülebilirlik raporu yayınlandı.


Bilgi Sosyal Girişimcilik Ödülleri Sahiplerini Buldu

Bilgi Üniversitesi’nin 2010 yılından beri yürüttüğü Bilgi Sosyal Girişimcilik Ödülleri bu sene de 10 genç sosyal girişimciyi ödüllendirdi
ALL NEWS AND ANNOUNCEMENTS

BLOG

BLOG


SIGN UP FOR E-NEWSLETTER

Stay up to date with the latest news by signing up for the Mikado E-newsletter