HABER VE DUYURULAR

İnterMobil ile İşBirliğimiz Devam Ediyor

Mikado ve İntermobil'in 2020 yılı başında başlayan işbirliği ile kurum içinde sürdürülebilirlik kültürünün geliştirilmesi amacıyla İntermobil Sürdürülebilirlik Komitesine "Sürdürülebilirlik Kültürü Eğitimi" düzenlendi. 


Mikado Sabancı Holding İşBirliği Başladı

Mikado ve Sabancı Holding işbirliği başladı. Kasım 2020'de başlayan ve 9 ay sürecek olan işbirliği, sağlık çalışanlarının çocuklarına yönelik bir kapasite geliştirme programının yapılandırılması, araçlarının geliştirilmesi ve programın uygulanmasını kapsıyor.


EBRD Hibe Desteği Alındı

Kuruluşundan beri desteklediğimiz Gelecek Daha Net Gençlik Platformu, bünyesinde yürütmekte olduğu Embark Projesi kapsamında, Mikado partnerliğinde EBRD'den (European Bank for Reconstruction and Development) yeni dönem faaliyetlerine yönelik hibe desteği aldı.


Yaşar Holding 2019 Sürdürülebilirlik Raporu Yayınlandı

Mikado Danışmanlık ve Yaşar Holding stratejik sürdürülebilirlik yönetimi danışmanlığı işbirliğimize 2020 yılında devam ediyoruz. 
Bu yeni çalışma dönemimizde; sürdürülebilirlik önceliklerinin yenilenmesi, sürdürülebilirlik stratejisinin güncellenmesi, güncellenen stratejinin hayata geçmesi ve sürdürülebilirlik temelli paydaş diyaloğu çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.


Kale Gönüllülük Programı Başladı

Mikado, Kale Grubu için Gönüllülük Programı Danışmanlığına başladı. Ekim 2020'de başlayan ve 9 ay sürecek olan danışmanlık, Kale Grubu çalışanlarının sistemli gönüllülük yapmalarını sağlayacak yapılanma ve projelerin geliştirilmesini kapsamaktadır.  TÜM HABER VE DUYURULAR

BLOG

BLOG SAYFASINA GİT


E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

Kayıt yaparak en son gelişmelerden anında haberdar olun!