HABER VE DUYURULAR

Hedefler İçin İş Dünyası Platformu İş Dünyası için SKA Rehberlerini Yayınladı

Hedefler için İş Dünyası Platformu'nun öncülüğünde, Türkiye'de iş dünyasının Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları(SKAlar) doğrultusunda raporlama yapmalarında yol gösterici olacak rehberlerin Türkçe versiyonları 29 Haziran'da yayınlandı. 


Academy of Change Eğitimi Devam Ediyor

Uluslararası Değişim Akademisi (Academy of Change), sivil toplum sektöründe iklim değişikliği ve sürdürülebilirlik üzerine çalışan değişim yaratıcıları için tasarlanmış sürdürülebilir davranışlar üzerine bir kapasite geliştirme programıdır. 


Global Action Plan International Yönetim Kurulu Toplantısı Gerçekleşti

Karşı karşıya kaldığımız çevresel ve sosyal zorlukların üstesinden gelmek için  farklı kurumların bir araya gelmesi ile kurulmuş, uluslararası bir ağ olan Global Action Plan International, yıllık olağan yönetim kurulu toplantısını 18 Haziran 2020 tarihinde gerçekleştirdi. 


B Lab Europe'un düzenlediği B Corp eğitimine katıldık

2012 yılında itibaren B Corp ağı içerisinde yer alan ve Türkiye'nin ilk sertifikalı B Corp üyesi olan Mikado Danışmanlık olarak,  B Lab Europe tarafından 29 Haziran 2020 tarihinde başlayan ve 4 modülden oluşan eğitime katılım sağladık.


İstanbul Kalkınma Ajansı Gençler ve Çocuklar Mali Destek Programları Etki Değerlendirme Çalışması Tamamlandı

İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) ile işbirliğimiz kapsamında Eylül 2019'da başlayan İSTKA 2012, 2014 ve 2016 yılları Çocuklar ve Gençler Mali Destek Programları etki değerlendirme çalışması Haziran 2020'de tamamlandı.TÜM HABER VE DUYURULAR

BLOG

BLOG SAYFASINA GİT


E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

Kayıt yaparak en son gelişmelerden anında haberdar olun!